Workshop Kerstboom mandala's rood haken op beurs textiel & handwerkdagen
OverzichtWorkshop Kerstboom Mandala's 'rood' haken
Plaats: Textiel en Handwerk dagen - 11, 12 en 13 september 2025 - Brabanthallen
Wederom sta ik dit jaar weer op de beurs TexHandDa in Den Bosch. Maak een wandhanger met mandala’s in de vorm van een kerstboom, een fraaie home decoratie voor de winter. Met sfeervolle lichtjes kan het een vervanger voor de kerstboom zijn. Leuk om aan de wand of voor het raam te hangen. De Kerstboom Mandala’s ‘rood’ bestaat uit 12 mandala’s die je aan elkaar maakt zodat het de vorm van een kerstboom heeft. Er zijn drie verschillende haakpatronen voor de ringen van 15 cm.
Tijdstip: De workshops zijn 3x per dag; 10:30, 12:30 en 14:30. Er is plaats voor 6 deelnemers. Boek je workshop op tijd om zeker te zijn van een plaats.
Prijs: 45 euro inclusief materiaal en haakpatroon voor één kerstboom Mandala’s. Materiaal; 4 bollen Durable Coral. Inclusief haakpatroon en 10 ringen van 15 cm en 2 van 10 cm. De kerstboom maak je thuis af.
Duur: Dagelijks 3 workshops van ongeveer anderhalf uur. Reserveer op tijd je plek. Je kan aanschuiven als er plek is.
De kleur is rood, vintage green en ecru, wil je andere kleuren samenstellen vraag dan naar de mogelijkheden. Dan help ik je daar graag mee.
Wat neem je mee: Haaknaald 2.5mm, haak je strak of los? Dan een maatje kleiner of groter meenemen. Een maasnaald om de draden netjes weg te werken.
Plaats: Den Bosch beurs Textiel & handwerkdagen; Marktkraam Creastudio Juf Wolle
Inschrijven workshop: Boek je workshop kerstboom mandala’s hier en betaal veilig met Mollie/iDEAL. Of kies voor betalen bij afhalen dan betaal je op de beurs vooraf aan de workshop.
Boek nu, geef aan welke dag je wilt en welk tijdstip en de kleur Glam.
Ik zie je graag op de beurs. Tot dan.